אימון אישי | אימון קבוצתי | שיתופי פעולה | תאור מקרה | סופרויזן למאמנים  | הורות  מיוחדת 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

 
רחל היקרה
רוצה להודות לך על הסופרויז'יון המקצועי והנפלא שזכיתי לקבל ממך.
לאט לאט , תוך התחשבות במי שאני ובקצב הנכון לי עזרת לי להתפתח כמאמנת.
בעזרתך יכולתי לצאת מהפרטים הקטנים ולהתבונן בתמונה במבט על (סופרויז'יון).
יכולתי להתרחק קצת, להתבונן בתמונת המסע הכולל ולראות את מקומו של המתאמן בתהליך שלו ובמקביל את מקומי בתהליך שלי.
זכור לי במיוחד המקרה של יוסי. (שם בדוי )
חששתי לאמן אותו בגלל שדברים מסוימים בהיסטוריה שלו נגעו בשלי והפחידו אותי. חששתי שאני לא מספיק "גדולה" כדי לאמן איש כמוהו, שאזיק לו, שהנגיעה שלו בחיי לא תאפשר לי לעזור לו באמת.
בזכות המקצועיות המופלאה שלך, החום, הרגישות והחכמה , בזכות היכולת שלך לגעת בפחדים שלי ולאפשר לי להתמודד אתם, בזכות הכלים הנוספים שלימדת אותי זכיתי לחזות בשינוי משמעותי ורב ערך בהתנהלות של יוסי מול העולם.
וזוהי רק דוגמא אחת.
שום קורס שבעולם לא היה מגדל אותי להיות המאמנת שאני. הליווי האישי שלך מותאם בדיוק אלי ומאפשר לי לפתח בתוכי בדיוק את מה שנחוץ לי.
תודה רבה
עידית 
רחל היקרה
רוצה להודות לך על האופן המקצועי , החם והחכם שבו אימנת אותי.
עזרת לי להוציא דברים מן הכוח אל הפועל. עזרת לי להאמין ביכולות שלי, גם בכאלה שלא הייתי ערה לקיומן.
היכולת שלך לראות את מי שאני, להצטרף אלי, ללוות אותי ולהרים אותי מעל הבורות של עצמי, גרמה לי להפוך את הבלתי אפשרי, לאפשרי.
דרכך למדתי על כוחו המופלא של האימון.דרכך למדתי על כוחי ועל היכולות שלי, גם על אלה שלכאורה התנוונו מחוסר שימוש.
כשהיו לי נפילות, יכולת מצד אחד להיות אתי ומצד שני להמשיך להאמין בי ולראות לא רק את מי שאני היום , אלא גם את מי שאני יכולה להיות מחר.
כך נטעת בי אומץ ואמונה בייחודיות שלי, ביכולות שלי ובזכותך העזתי.
תודה רבה
עידית כהן- צמח
מאמנת ומנחת קבוצות
 
 
 
קבוצת נשות עסקים, לכיש
אחרי 8 שנים בהיטק, בינואר 2009 המפעל נכנס לתהליך התייעלות, בשל קיצוצים נסגרה המחלקה שנהלתי אני ורבים מחברי מצאנו את עצמנו בבית. מפוטרים.
אני בת 37 אם לשלושה ילדים, עומדת בפני צומת מאוד גדולה בחיי ואני מחליטה לבחור בנתיב חדש, אחר,לא מוכר, מחד אני מלאת חששות פחדים ושאלות מאידך אני מרגישה שזה הדבר הכי נכון לי, מיציתי את הקצב המסחרר של ההיטק ועכשיו זה הזמן לנתב את החלק התעסוקתי בחיי למקום אחר, ולתת מקום גם לאישה שבי ולהיותי אמא. הגעתי לשלב בו יש צורך לחיות במינונים מאוזנים יותר.
ממש במקרה אני מקבלת הזמנה במייל מאחת השכנות אודות סדנה מטעם המועצה האזורית, לנשות עסקים –"מימוש העוצמה האישית בקריירה" של "דרך אישה". אני עדיין לא בעלת עסקים אבל בקרוב אהיה עצמאית.
 
זו הייתה חוויה עוצמתית. עברנו 10 מפגשים.
לי באופן אישי המפגשים היו מרתקים ותרמו לי בתכנון ובהקמת העסק שלי, אך יתרה מזאת החוויה הזו חיזקה והעצימה אותי כאדם, כאישה, כאמא.
היינו צוות מנצח, קבוצה מגוונת, שהגיע לתקשורת בין אישית נהדרת, ולפתיחות מדהימה, וזאת תודות להנחיה מקצועית, מגוונת ומלאת רגישות.
בתחילה חששתי מעבודה בקבוצה, הצורך להחשף, אני בסיטואציות כאלו מקבלת פיק ברכיים ויש לי "פחד במה" איך אני אוכל לעמוד מול כולן ולדבר? ההנחיה שלך הביאה אותי למקומות חדשים ואפשרה לי להיפתח לקבוצה ולרצות לשתף. הסיפורים האישיים מאוד תרמו לי, ואפשרו לקבל פרופורציות, ולהבין את מצבי ומקומי, ניתן ללמוד המון אחת מהשנייה, קבוצה של כמה נשים עם הנחייה נכונה יכולה לייצר עוצמות מרהיבות. ולמידה רבה.
 
רחל תודה על כך שאפשרת לי לחוות חוויה שכזו. 
ורד אלמוג ,
אמנית ומעצבת גרפית.

 
רחל, תודה רבה על ההקשבה וכל העזרה במהלך שנה שהייתה לי מהמאתגרות בחיי. שנת לימודיםראשונה באוניברסיטה בכלכלה, מקצוע שמצריך הרבה מאמץ בעיקר למישהו עם הפרעת קשב כמוני, שלא בדיוק ברור לו לאורך השנה מהו הכיוון הנכון ללכת בו.. והאם זה הדבר שאותו אני צריך ללמוד..
לאורך כל ההתלבטויות היה לי פעם בשבוע את הפסק זמן בפגישה איתך שעזר לי בהדרכתך להגיע לתשובות לגבי המשך הדרך, ולגבי דברים שעברתי במהלך כל אותו השבוע מפגישה לפגישה.
את יודעת להקשיב ולתת כיוון, ולהבהיר את התמונה בצורה מאוד נכונה, חכמה ומיוחדת..
שמחתי על כל הכלים והדברים שקיבלתי ממך, ועל זה שהאימון כולל דברים מעשיים ומטלות שאיתם אפשר לעבוד במשך השבוע הקרוב, כולל דברים שמיוחדים לטיפול שלך, כמו שימוש בדמיון מודרך שמאוד עזר לי לראות דברים בצורה אמיתית ופשוטה, ולא רק דרך דיבור עליהם.
בנוסף האווירה איתך מאוד נעימה ופתוחה ואין הרגשה שבאים לשעה וזהו אלא, תמיד במידה והדבר מצריך, השעה מקבלת משמעויות קצת יותר ארוכות...
לסיכום, את מדריכה מדהימה, ששווה כל דקה של פגישה, והצלחת לתת לי חיזוק והדרכה במקומות שאף אחד אחר לא הצליח או ידע איך...

תודה רבה,
יובל


יום רביעי כ"ה סיון תשס"ט    ‏17/06/2009
רחל יקרה,
ברצוני להודות לך על היוזמה הנפלאה שלקחת על עצמך בהובלת קבוצת אמהות לתלמידים עם צרכים מיוחדים.
יישר כוחך!
האמהות גילו חשש מובן בתחילת הדרך. הודות להובלתך התומכת הן הבינו כיצד המטרה מקדמת אותן , וגייסו את כל היכולות והמשאבים שלהן לטובת העניין. לטובתן שלהן.
בתהליך העבודה הדגשת יצירתיות ופתיחות שובת לב, דבר שסייע לכל אחת מהאמהות להגיע למימוש עצמי מקצועי. 
מתן המקום והסובלנות לחברות הקבוצה, יחד עם השמירה על הכבוד ההדדי איתן, יצרו נישה מכבדת עבורן.
הודות להובלתך האכפתית, עברו כולן כברת דרך משמעותית ויצאו עם ביטחון עצמי רב יותר לחיים .
תהליך ההובלה היה איטי, נטול שיפוטיות ומדגיש שהשמים הם הגבול כשאתה תומך בשונות.
העפילי נא מעלה מעלה. את ראוייה לכך.
בברכה חמה
אורלי קלצ'וק
מנהלת בי"ס דקל לוד
 
 
 
27.12.09
לאחר שסיימנו את תהליך הסופרויז'ן ללימוד וליוויי בהיותנו מאמנות, ברצוני לומר לך רחל, שהצלחת ברגישות ובחכמה רבה לנווט בין לימוד והדרכה, בין היותך קולגה להיותך מורה. הצלחת לנווט באותה רגישות בין הצרכים השונים שלי ושל חברתי, להתייחס לקצב השונה ולהתאים את החומר לדרכי הלמידה השונות שלנו.
נתת מקום לכל אחת מאיתנו לספר את סיפורה, ומשם הצלחת לדלות את העקרונות והתהליך כך שהסיפור נעשה רלוונטי לכולם ושימש כחומר לימוד נוסף.
רחל, גילית גמישות רבה בהתייחסותך ל"כאן ועכשיו", מבלי לאבד את הקשר לחומר שנדרשת להעביר לנו.
רחל, השתמשת ברגישות רבה בכישורייך הטיפוליים והאמוניים ובכך שימשת לנו מודל למידה אינטגרטיבי.
אין ספק, את מטפלת, מאמנת ומדריכת מאמנים.
תודה,
רותי


 
‏20/08/2009
לרחל ,

תודה רבה על האימון אשר תרם רבות להשגת היעדים שהצבתי לעצמי בעזרתך , על הסבלנות , ההקשבה , השקט והחיזוקים החיוביים שגרמו לאווירה הטובה ולמוטיבציה להצליח .
בברכה ,
גבי אורן
 

 

       כתובת: גן יבנה ת.ד. 5292 מיקוד 70800       טלפון: 050-4954234               e-mail: rachel@coachway.co.il מיתוג | עיצוב אתרים MCpublish

אימון | אימון אישי | אימון בקבוצה | סדנאות אימון | אימון אישי בקבוצה | קואוצ'ינג | מאמנת | רחל פריינטה | רחל עטיה | דמיון מודרך | טיפול באמצעות דמיון מודרך | מטפלת בדמיון מודרך | מאמנתnbsp;